Programul turului Diviziei A de handbal feminin, Seria B, ediția 2015-2016

Programul turului Diviziei A de handbal feminin, Seria B, ediția 2015-2016:
Etapa 1 (19 septembrie 2015)
CS Universitatea Reșița – Mureșul Târgu Mureș
ACS SEPSI FIT Sf. Gheorghe – SCM Pitești
CSU de Vest Timișoara – ACS Avram Iancu Arad
CSM Bistrița – CSU Oradea
CSM Cetate Devatrans – Național Râmnicu Vâlcea
CSM Slatina stă.

Etapa 2 (23 septembrie 2015)
CSU Oradea – CSM Cetate Devatrans
ACS Avram Iancu Arad – CSM Bistrița
SCM Pitești – CSU de Vest Timișoara
Mureșul Târgu Mureș – ACS SEPSI FIT Sf. Gheorghe
CSM Slatina – CSU Reșița
Național Râmnicu Vâlcea stă

Etapa 3 (30 septembrie 2015)
ACS SEPSI FIT Sf. Gheorghe – CSM Slatina
CSU de Vest Timișoara – Mureșul Târgu Mureș
CSM Bistrița – SCM Pitești
CSM Cetate Devatrans – ACS Avram Iancu Arad
Național Râmnicu Vâlcea – CSU Oradea
CSU Reșița stă

Etapa 4 (17 octombrie 2015)
ACS Avram Iancu Arad – Național Râmnicu Vâlcea
SCM Pitești – CSM Cetate Devatrans
Mureșul Târgu Mureș – CSM Bistrița
CSM Slatina – CSU de Vest Timișoara
CSU Reșița – ACS SEPSI FIT Sf. Gheorghe
CSU Oradea stă

Etapa 5 (24 octombrie 2015)
CSU de Vest Timișoara – CSU Reșița
CSM Bistrița – CSM Slatina
CSM Cetate Devatrans – Mureșul Târgu Mureș
Național Râmnicu Vâlcea – SCM Pitești
CSU Oradea – ACS Avram Iancu Arad
ACS SEPSI FIT Sf. Gheorghe stă

Etapa 6 (31 octombrie 2015)
SCM Pitești – CSU Oradea
Mureșul Târgu Mureș – Național Râmnicu Vâlcea
CSM Slatina – CSM Cetate Devatrans
CSU Reșița – CSM Bistrița
ACS SEPSI FIT Sf. Gheorghe – CSU de Vest Timișoara
ACS Avram Iancu Arad stă

Etapa 7 (4 noiembrie 2015)
CSM Bistrița – ACS SEPSI FIT Sf. Gheorghe
CSM Cetate Devatrans – CSU Reșița
Național Râmnicu Vâlcea – CSM Slatina
CSU Oradea – Mureșul Târgu Mureș
ACS Avram Iancu Arad – SCM Pitești
CSU de Vest Timișoara stă

Etapa 8 (7 noiembrie 2015)
Mureșul Târgu Mureș – ACS Avram Iancu Arad
CSM Slatina – CSU Oradea
CSU Reșița – Național Râmnicu Vâlcea
ACS SEPSI FIT Sf. Gheorghe – CSM Cetate Devatrans
CSU de Vest Timișoara – CSM Bistrița
SCM Pitești stă

Etapa 9 (14 noiembrie 2015)
CSM Cetate Devatrans – CSU de Vest Timișoara
Național Râmnicu Vâlcea – ACS SEPSI FIT Sfântu Gheorghe
CSU Oradea – CSU Reșița
ACS Avram Iancu Arad – CSM Slatina
SCM Pitești – Mureșul Târgu Mureș
CSM Bistrița stă

Etapa 10 (21 noiembrie 2015)
CSM Slatina – SCM Pitești
CSU Reșița – ACS Avram Iancu Arad
ACS SEPSI FIT Sf. Gheorghe – CSU Oradea
CSU de Vest Timișoara – Național Râmnicu Vâlcea
CSM Bistrița – CSM Cetate Devatrans
Mureșul Târgu Mureș stă

Etapa 11 (2 decembrie 2015)
Național Râmnicu Vâlcea – CSM Bistrița
CSU Oradea – CSU de Vest Timișoara
ACS Avram Iancu Arad – ACS SEPSI FIT Sf. Gheorghe
SCM Pitești – CSU Reșița
Mureșul Târgu Mureș – CSM Slatina
CSM Cetate Devatrans stă.